Wynajem autokarów

Szanowni Państwo,

Szybka i przede wszystkim bezpieczna realizacja powierzonego nam zlecenia w zakresie przewozu osób, stanowi jeden z głównych wyznaczników troski o naszego klienta. Będąc jednym z liderów na liście przewoźników krajowych staramy się zapewnić w ciągły sposób wykonywanie naszych usług na najwyższym z możliwych poziomów. Przeprowadzane szkolenia w tym kierunku są pełnym potwierdzeniem naszej troski o klienta korzystającego z naszych usług. Wysoka jakość wykonywanych przez nas przewozów w oparciu o niewygórowaną cenę przyczyniła się do dużej popularności firmy. Popularność ta zdaje się być szczególnie mocno dostrzegalna w jednej z najbardziej typowych dla nas ofert, jaką jest wynajem autokarów Warszawa. 

 

 

Proponowany przez nas wynajem autokarów w tym mieście okazał się być doskonałym rozwiązaniem zarówno dla instytucji poszukujących przewoźnika osób na szkolenia biznesowe, jak też dla szkół starających się znaleźć właściwy pojazd na wycieczkę szkolną. Prowadzona przez nas strona internetowa www.lubanski.com.pl  w doskonały i niezwykle przystępny sposób zapewnia łatwość złożenia zamówienia, jak też dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą. Strona umożliwia również możliwość zapoznania się ze znajdującymi się u nas pojazdami. Poznając ich szerokie możliwości każdy z klientów zyskuje doskonałego rodzaju sposobność odpowiedniego doboru interesującego go sprzętu. Sprzętu potrafiącemu w pełni sprostać jego potrzebom. Ale żeby się o tym przekonać zapraszamy do bezpośredniego skorzystania i zapoznania się z atutami naszych pojazdów.

VDL Magic 67 osób + 1 + 1

Maksimum długości i maksimum pojemności 67 komfortowych foteli wyposażonych w regulowane oparcia, podłokietniki, stoliki, indywidualne oświetlenie i nawiewy. więcej»


Mercedes Travego 59+1+1 miejsc

Model Travego to autokar o podwyższonym standardzie. Pełne wyposażenie turystyczne dla 59 pasażerów oraz 2 członków załogi uprzyjemni każdą podróż. więcej»


Mercedes Tourismo L 60 59 osób + 2 + 1

Bezpieczny, nowoczesny i bardzo wygodny autokar turystyczny. Modele Tourismo zapewniają duży komfort pasażerom, a wszystkie systemy pokładowe umilają długie podróże. 59 miejsc pasażerskich i 3 fotele dla kierowców i pilota, wszystkie wyposażone w pasy, indywidualne oświetlenie i nawiewy. więcej»


Mercedes Tourismo 55 55 osób + 1 + 1

Nowoczesny autokar wśród modeli Tourismo wyróżnia się zwiększoną ilością miejsc pasażerskich i większymi bagażnikami. Toaleta, barek, komfortowe fotele, stoliki i podnóżki ma każdy z 55 miejsc pasażerskich i 2 fotele dla kierowców i pilota. więcej»

(Nasze autokary -więcej….)

Nasza firma oferuje:

- wynajem autokarów

- wynajem komfortowy autokarów

- wynajem minibusów - przewozy autokarowe

- przewozy autokarem

Wyślij zapytanie transport@lubanski.com.pl

Zadzwoń INFOLINIA 22 613 13 34 +48 505 311 699 +48 504 291 777

Gwarantujemy luksus w rozsądnej cenie!

Kamil Lubański lubanski.com.pl